top of page

Doprajte si magické účinky wellness

Aj Vaše telo si potrebuje dopriať vytúžený oddych. Ideálne je rozmaznať svoje telo a myseľ súčasne. Wellness zážitok predstavuje neopakovateľné chvíle harmónie, pokoja a dokonalého uvoľnenia.

Wellness zóna ponúka

  • Bazén

Základným živlom wellness je voda. Má blahodárne upokojujúce účinky na telo. Vďaka nej je Vaše telo v kondícii a rozmaznávate ho. V našom wellness centre si môžete dopriať relax v 9 metrov dlhom bazéne s protiprúdom. Priamo

od bazéna môžete vojsť na terasu a dopriať svojmu telu bronz zo slnka.

  • Vírivá vaňa

Vírivka predstavuje komplexnú terapiu pre fyzickú a duševnú schránku ľudského organizmu. Odplavuje stres, znižuje a uvoľňuje napätie vo svaloch. Vaše telo sa vďaka jedinečnej hrejivej hydromasáži, bublinkovým aj farebným efektom, dostáva do stavu maximálneho uvoľnenia. Naše jacuzzi má kapacitu 6 osôb s rozlične rozmiestnenými tryskami, čo poskytuje priestor pre masáž celého tela.

  • Fínska suchá sauna

Fíni poznajú tajomstvo kvalitnej regenerácie tela a mysle už celé stáročia, inšpirujte sa aj Vy a nechajte na seba blahodarne pôsobiť účinky sauny. Pravidelné saunovanie posilňuje obranyschopnosť ľudského organizmu a znižuje výskyt rôznych chorôb. Sauna sa využíva ako prostriedok k postupnému otužovaniu a na zvyšovanie telesnej kondície.

  • Infra sauna

Infra sauna je určená na potiace, rovnako aj na liečebné kúry. Vhodná je aj pre osoby, ktoré sa liečia s krvným tlakom alebo ťažko znášajú vysokú teplotu v klasickej saune. Infračervený tepelný systém je v zahraničí nazývaný "domácim lekárom", vedie k veľmi účinnej detoxikácii organizmu a liečbe nášho tela pri teplote do 60 °C. Pri pobyte v infra saune sa vám prehreje nielen povrch tela, ale vzniknuté teplo preniká až 25 mm hlboko do svalovej hmoty a dochádza k intenzívnemu poteniu už pri nižších teplotách, vďaka čomu sa z Vášho tela vyplavujú škodlivé látky a čistí sa Vaša pokožka. 

  • Oddychová zóna

Otváracia doba

Pondelok

Sanitačný deň

Utorok - Štvrtok

10,00 - 20,00

Piatok - Nedeľa

10,00 - 21,00

Please reload

Penzión si vyhradzuje právo na zmenu otváracích hodín.​

Informácie o  rezervácii alebo obsadenosti wellness Vám radi ponúkneme na tel. čísle 0944 699 198.

Cenník

Dospelá osoba (min. 2 osoby)

Dieťa do 10 rokov

ŤZP

2 hod. vstup

15 €

12 €

12 €

Private - 60 € / hod.

Skupinová zľava nad 10 osôb - 10 %

Skupinová zľava nad 20 osôb - 20 %

Zapožičanie osušky - 2 €

Jedno dieťa do 5 rokov (vrátane) zdarma.

bottom of page